Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenJoe80

    senior tag

    Sziasztok!

    Remelem jo helyre irok. Lenne egy olyan kerdesem, hogy a milyen technologiak leteznek arra, hogy egy haztartas internet kapcsolatot kapjon (elonyok, hatranyok). Tudtommal ezek vannak:

    - telefon vonal (talan a legelterjedtebb, elegge korlatozott egy bizonyos savszelesseg felett, tovabba a telefon vonalak allapota, elavultsaga, ill. a szerver kozponttol valo tavolsag nagy mertekben befolyasolja a megbizhatosagot, savszelesseget)

    - TV kabel - ???

    - uvegszalas technika - ???

    - satelit - ???

    Egy kicsit ha kitudnatok okositani, azt megkoszonnem... Videken lakom, oda kene internet kapcsolat, eddig csak telefon vonalon keresztul erkezik, de eleg gyenge (lasd a linket). Szeretnem tudni, hogy milyen lehetosegeim vannak, ha van egyaltalan.

    A segitsefet elore is koszonom!

    Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

  • BenJoe80

    senior tag

    válasz Gubek-Einste #4174 üzenetére

    Ezzel csak aza baj, hogy nem otthon vagyok. Szoval ha megadom neked az itteni szolgaltatok neveit azzal nem leszel okosabb.

    Amit igazabol megszeretnek tudni, azaz, hogy ott ahol jelenleg lakom megoldhato-e, hogy ne telefonkabelen, hanem TV kabelen kapjuk a netet. Hiaba vannak olyan hirdetesek, hogy 16MB-es savszelesseg, ha a telefonkabelek allapota miatt ebbol en max. 1MB-t kapok!

    Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

Új hozzászólás Aktív témák