Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    udv tud valaki segiteni ? Németben a szolgáltató adott egy modemet a nethez, müködik is kábelesen van csatlakoztatva hozzá a PC és a TV.
    DE a mobilt csak ugy tudtam hozzácsatlakoztatni, hogy a hátoldalán a QR kodot leolvastam, mert hiába volt feltuntetve a belépési jelsző nem fogadta el.
    Most ugyan ez a problémám, hogy amedialejátszot akarom wifin csatlakoztatni a hálózathoz, de nem fogadja el a kodot, és értelem szerüen itt a QR kodot nem tudom aktiválni.

    A medialejátszonaál nincs megosztva a 4x 4 es karakter osztás a jelszóhoz hanem egybe kell irni, mert a szóközt is csillaggal jelöli amit én ugy értelmezek, hogy azt is a jelszó karakterének érzékel.
    Sajnos a router csak két lanportot és egy WAN portot kezel igy a két vezetékes LAN csatlakozás már foglalt.

    És mivel gyári a modem igy a menüben se tudtam belépni, nem nem is tudnám, hogy tudnám a modemhez addni a medialejátszót.

    Ezt valahogy amedialejátszon kellene megadni , hogy csatlakozzon.
    Amoi egy EVOLVE blade HD 2 nem mai gyerek medialejátszó, de mint NAS-t akarom használni a tárolt filmeket lejátszani a TV-n winyorol.
    ÉS wifin másolgatni rá.

    Esetleg valaki tud valami alternativ firmware-t vagy romot hozzá? vagy a gyárit csak ujjabb verziot?

Új hozzászólás Aktív témák