Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • graffin

    csendes tag

    sziasztok!

    inkább csak megosztanám a tapasztalataimat, mert szerintem segiteni nem tudtok:

    volt egy kinai, dx.com-ról rendelt vstarcam nevű kamerám, teljesen jól ment 2 évig, de pár hete megmakkant, se kép se hang, a reset se segit.

    Sebaj, több oldalon szembejött már a FOSCAM, gondoltam, nem lőhetek vele mellé. Vettem egy 9821W tipust.
    Már a beüzemelés se volt zökkenőmentes:

    Céges gép, Win7 + IE : nem megy fel a plugin, a céges policy tiltja
    Win7 + Firefox : hiába telepitem a plugint, minden oldal frissitésnél újra akarja installálni...
    Win8 + IE11 : plugint nem telepiti
    Win8 + chrome : külső plugint nem telepit a chrome

    Végül Win7 + Opera lett a nyerő.

    Sebaj, van hivatalos Windowsphone App, ez se gyakori manapság!

    Próbálgatom, és egyre inkább feltűnik, hogy le van maradva a kép az élőhöz képest. És valóban:
    5 másodperctól egészen 1 perces csúszásig van minden...
    Csökkentettem a bitrate-et, a felbontást, de úgy se jobb.

    Közben néha eldobta a kanalat: nem lehetett elérni, újra kellett inditani. Sebaj, gondoltam, megfeküdte a gyomrát, hogy 3 eszközről nyúzom egyszerre. Tegyünk fel egy újabb firmware-t, hátha. Hisz van leglább 5 frissebb. Nos ez sem sikerült, mindre azt irta, hogy upgrade fail.

    Ok, akkor nézzük a fórumát a gyártónak, mert elég szimpi oldala van. És ott szembesültem a rengeteg panasszal: lassú az egész, néha kifagy, nem lehet upgradelni [!]...

    Összeségében: fos. [gyenge poén, de eléggé lefárasztott a cucc, 4 órát sz*ptam vele]

    Megpróbálok elállni a vásárlástól, mert még egy ilyen márkájú cucc nem kell. Inkább kisérletezek egy kinai klónnal fele ennyiért.

    Üdv
    g

Új hozzászólás Aktív témák