Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    Most nagyon meg fogtok utálni :D
    Elnézést kérek hogy bombázlak benneteket a kérdésekkel, de szeretnék jól dönteni, és adok a válaszaitokra.

    Van a teraszunk alatt egy lámpaburok, ami teljesen szinte úgy nézz ki mint egy dome kamera. Ezt le fogom szedni (mivel nem használjuk) és végülis ide fog kerülni egy Dome kamera.
    Így észrevétlen marad (szerintem). Nem szembetűnő majd a változás.
    A kérdés most már hogy megvan a helye, /lemértem a "centiket :D "./

    5.5 m távolságra van a kiskapu keritéstől, kicsit ségonton mint látható. Onnan az út még + 5.5-6m.
    A kérdésem, vegyem e a 4mm lencsét ide?
    Azt szeretném hogy azért felismerhető legyen az arc ha valaki ott van a kapunk előtt pl. Ami legyen olyan 6-8m távolságra a kamerától. Ezért gondolkodom a 4mm mert tartok tőle a 2.8 as nem kivehető lenne (gondolom), cserébe a tujafa is benne lenne...ami felesleges. De kíváncsi vagyok mit gondoltok.

    Egyikőtök javasolta hogy tegyem az emeleti szinre, igen ám csak akkor már a kamera a kaputól 5.5m távol, és felfelé olyan 5.9m magasan lenne. És az szerintem elég meredek szögben nézne le a kapu bejáróra, nem?

    Azért nem foglalkozom a maradék tujafa melletti résszel, mert ott annyira nagy a fa hogy semmit nem látna a kamera lencséje a kinti részből , így feleslegesnek tartom. Lényegében a narancssárga kocka lenne figyelve.

    Hikvision DS-2CD2185FWD-I ehhez milyen kötődobozt vegyek hogy a sík mennyezetre falra fel tudjam fogatni kábelezni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák