Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsollt

    csendes tag

    válasz bigrock #3678 üzenetére

    Visszavittem a kamerát az üzletbe ("The user is in blacklist") problémával, mivel e-mailben sem tudtak érdemi megoldást adni, bár korrekt és gyors volt a reakció idő.
    Az üzletben is egyből hátra vitték a technikushoz és mondták hogy üljek le azonnal megnézik.
    10 perc múlva közölték, hogy az IP Filter-ben állítottam el valamit és ezért kizártam a kamera IP címét, ezért nem enged belépni és csak a saját szoftverükkel tudják visszaállítani, mivel nincs a kamerán belül se reset gomb, ennek költsége 3000 Ft volt.
    Ezután még egyszer vissza kellett vinnem a kamerát az üzletbe, mert az otthoni sikeres kipróbálás, többszöri ki-be kapcsolás után megint nem tudtam belépni, CMS-ből megkerestetve a kamerát teljesen más átjárót (ami ráadásul más tartományban is volt, mint a routerem) és másik IP címen találta meg, amit nem tudtam átírni.
    Kiderült, hogy az üzlet átjárója és az ott kapott IP címmel vértezte fel magát a kamera, dehogy ezt hogy csinálta, mikor először minden ok volt, arra nem derült fény mindez idáig, persze ott a CMS-ből áttudták állítani az IP címet és tartományt.
    Azóta működik, de ezek után nem vagyok teljesen optimista...
    Röviden ennyi a sztori

Új hozzászólás Aktív témák