Új hozzászólás Aktív témák

  • BPeter01

    tag

    válasz BPeter01 #2885 üzenetére

    Novus rendszerrel kapcsolatban megírom, hogy sikerült megoldani. (legyen nyoma, hátha más nem szerencsétlenkedik vele ennyit) Novus NVR-5304POE rögzítő, nem adtak hozzá semmilyen telepítőt, és a gyári oldalról levadászott programmal sem sikerült távolról vezérelni. Androidos elérés nagyon patent, csupán a goolink programot kell lerántani és hálón belül megkeresi a rögzítőt, amit felhasználónév jelszó párossal lehet felcsatolni és onnantól megy, akár otthonról, akár távolról és mindent megcsinál. (belepillantás, visszanézés, stb.)
    Számítógéppel csak a NMS programmal kommunikál, de annak segítségével csupán az élőképet nézheted a rögzítőbe nekem nem sikerült vele belemászni. Rögzítő távoli vezérlését,eddig kizárólag XP-s géppel tudtam megoldani, ahol, az explorerben engedélyeztem az activeX vezérlőket, és onnantól webes felületen beállítható, visszajátszható. Most ott tartok, hogy teamviewerrel a win10-es géppel vezérlem a régi gépem, de sajnos ahhoz be kell kapcsolni....
    Már így elvagyok vele, de nem így kellene működnie!
    Valaki azt a tippet adta, hogy az opera böngésző win10 alatt is képes az activeX futtatásra, de nekem ez nem jött össze. (akkor kihagyhatnám a régi XP-s gépemet.)
    Úgy érzem már a célban vagyok. :)

    Kíváncsiságból rádugtam a rögzítőt egy FHD tévére és a kamerán ( NVIP-3DN3011H/IR-1P ) max.-ra, azaz 2048 x 1536 lőttem a felbontást, tátva maradt a szám, mintha fényképet néztem volna, csak még mozgott is.....

    Üdv: BPeter

Új hozzászólás Aktív témák