Új hozzászólás Aktív témák

  • taip

    senior tag

    válasz taip #1908 üzenetére

    Most komolyan gondolkodom abban, hogy visszaküldjem a kamerákat, azt már tisztáztam, hogy a pénzt visszakapnám.
    Csak nem tudom, hogy ez a konkrét darab ilyen vacak, vagy ez a típus ennyit tud? A szoftveres háttér nyilván másik készüléknél sem lenne jobb és ha az optika gyenge az sem fog változni.

    Ugyanakkor az visszatart, hogy 1 hónap, mire megjön az új, ha Kínából rendelem, plusz találok-e olyat, ami ezeket tudja, csak jobb minőségben?

    Az elvárásaim: legalább 1 megapixeles, jobb, ha 1,3. Kültéri, víz- és fagyálló, wifis, port forward nélkül elérhető legyen kívülről (tehát tudja a P2P-t), és ami leszűkíti a kört: legyen benne SD kártya foglalat, ne kelljen NVR-t is venni hozzá.
    Árat most nem írok, kíváncsi vagyok, mennyiért lehet egy ilyenhez hozzájutni, akár külföldről, akár itthonról.

    Köszi

    Ja és egy példa, nem hiszem hogy ilyennek kellene lenni egy éjszakai felvételnek.

    [ Szerkesztve ]

    Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

Új hozzászólás Aktív témák