Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sztyui2

    őstag

    válasz m3ss #5004 üzenetére

    Canon 5DMarkII vázam van, és ehhez 3 fix obim van:
    Canon 35mm f2
    Canon 50mm f1.4 USM
    Canon 85mm f1.8 USM
    Ezek a sajátjaim, ezekkel elég jól lehet kis mélységélességgel fotózni.
    Plusz a versenyekre kölcsön szoktam kérni egy ismerősömtől egy Canon 100-400mm f4.5-5.6 L IS-t.
    A pannónia ringes képek között pedig van néhány kép, ami Samyang 14mm f2.8-al készült, azt pedig ott a helyszínen a videós kolléga(akivel együtt mentünk) adta kölcsön pár kép erejéig, bár ez le is van írva ott a blogposztban.

    Sokan mondják, hogy hogyan tudok esküvőt/riportot fixekkel fotózni, igazából már tökre megszoktam, és ezerszer jobban szeretem, mert booookeh FTW! :D Nameg ha tudod, hogy mit csinálsz, és tudatosan használod a felszerelésed, akkor nem igazán maradsz le semmilyen pillanatról, mert nagyon sokszor lehet tudni előre, hogy mi történik, és tudni kell, hogy akkor ahhoz milyen obit szeretnél használni. Persze azért nem árt, ha gyorsan tudod cserélgetni az objektíveket :) És a szenzort is kicsit sűrűbben kell takarítani, de ez van...Szerintem megéri :)
    Mondjuk ha jön jövőre a Sigma 24-70 f2, akkor az kicsit elgondolkodtató lesz :U

    Freddy76: Fogalmam sincs, eredményhirdetésről most egyetlen képem sincs, mert a abból a csapatból, akiknek én fotóztam, senki sem állt most dobogóra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák