Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz kiskornel #118 üzenetére

    koszi
    (#113) igen, nekem is ez az erzesem, hogy kicsit tul balra esik az erdos resz, lehet azert is gondoltam sima kepre pano helyett...vagy meg egy kep balrol. csak balra egy magasfesz volt, jobbra meg a mercedes gyar :)

    (#97) jah volt par setalo ember, lehet kiszedhettem volna. sztem karacsonyi ajandeknak rokonoknak csinalok belole vmi falra valot. i love kecskemet fb-on is raindultak, 400 lajk, 2xx share. megy a nosztalgiazas a kep lattan, aminek azert orulok. :B persze ok a tavalyi (technikailag eleg tre) verziot is osztogattak, azert a ti tetszikeleseteket joval tobbre tartom :DDD

    (#107) Chapel jah hat valojaban en sem komolyan gondoltam az abbahagyast, csak kis dramaval fejeztem ki hogy mennyire jok a kepek :P visszaterve arra amit te is meg gab.m is mondtok, biztos fejlesztheto a latasmod bizonyos szintig. de aztan a tehetseg is tenyezo lesz elobb-utobb. csak jussunk el addig :DDD
    el lehet kezdeni rugdosni a bort is de nem mindenkibol lesz maldini.
    gl az eskuvohoz. nehogy aztan meglass a lagziban vmi pokot, bogarat a sarokban mert megnezheti majd magat a par, hova tunt ez a fotos gyerek :))

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák