Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • userxy

    őstag

    válasz Ijk #76148 üzenetére

    Én pont leszarom ki miért koxol illetve mit hírdet.

    Csak érdekesség képp raktam be..

    (#76147) madle

    Próbáltál bármit is? Értesz hozzá rendeltél külföldről ? Tudod, hogy mi hogyan működik abban a világban ?

    Vagy ez is egy mindent megmondó koxos hsz akar lenni úgy, hogy még soha semmit se próbáltál és semmit sem rendeltél?

    Na mind1 igazából mind1 ez a téma én is csak ilyen fekete piaci megmondó embereket ismerek aki szerint a Jóska tudja a legjobb eredeti stanát.

    De valószínűleg azért vannak olyanok is akik értenek is tényleg hozzá.

    [ Szerkesztve ]

  • HussarF

    addikt

    válasz Ijk #76148 üzenetére

    Elég jó dolgokat írt pedig. Én sem szeretem az ilyen kioktató stílusú dolgokat, de ez nagyon a helyén volt. Lehet, hogy te nem ismersz közelről kokszosokat, de tényleg brutális ostobák vannak köztük. Van egy fazon, nincs olyan fizikuma, mint mondjuk neked és heti szinten csak az enantátból tol 1400 mg tesztot, akkor nyomja mellette fullba a propit, meg még szed szemeset is, de abból csak keveset (ami nála napi 5 tabletta) mert az nem tesz jót a májnak. Pedig azért annyi koksszal már valami nagyon nagyot várna az ember.

    De elmesélem a kedvenc sztorimat: Cigány csávó kitalálta, hogy bekokszol, be is vásárolt valamelyik szerből. Nyomta is egy darabig, de aztán elfogyott a tű és pont hétvége jött és már nem volt nyitva semmi, ahol vehetett volna.
    De hát a hétvégi adag azért csak nem maradhat ki ilyen apróság miatt.
    Mivel már az óvodában is problémamegoldás volt a jele, ezért kitalálta, hogy ráteszi a WC ülökére a fiolát, rácsapja a tetejét, majd gyorsan fel, és beleül, mert akkor majd az összetört fiola úgyis beszúródik a bőrébe, és bemegy vele a cuccból is valamennyi legalább. És ezt meg is csinálta.
    Ez talán kicsit kirívó, de közel sem annyira, mint elsőre gondolnád.

    Attól, hogy te véletlenül se érintenél kokszot, még nem kell erkölcsi magasságokba emelkedetten érezni magad. Ő ezt az utat választotta, lehet, hogy belehal 50 évesen, tisztában vana kockázataival, ő dolga. Más a sportmotorozást szereti, és egy oszlop csapja ketté a testét motorzoás közben 30 évesen, stb. Nem a mi problémánk.

    NSFW!!! 18+

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák