Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    félisten

    válasz deniro2 #68228 üzenetére

    így van én azért járok hogy szép izmos legyek. ;] Ez testépítés baxa meg. Ha valaki úgy látja, érzi, hogy valamely testrésze az adott állapotában nem igényel fejlesztést, azt nem csinálja. :U A kihívással kapcsolatban is egyetértek. Lehet futni maratont az is kihívás...

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

  • Ijk

    nagyúr

    válasz deniro2 #68228 üzenetére

    De ez elvileg egy "szaktopik", nem a szomszéd Jóskának szólok bele mit hogyan csináljon. Valószínűleg senki nem fog a kardjába dőlni mert szerintem a lábedzés is a testépítés szerves része. Leírom a véleményem, akinek nem tetszik az átgörgeti.

    Nightmare: Nem vagyok pénzes, nem veszek minden dolgot az életben véresen komolyan. Viszont ide sem mindig csak poénkodni járok be.
    Ha bárhol egy normális testépítővel beszélgetsz, vagy kikéred a véleményét mind azt fogja mondani hogy lábazni kell. Ha beszélgetsz valahol a gyúrásról, akár emberrel akár fórumon azt jelzed hogy érdekel ez a téma. A legtöbben nem foglalkoznak vele, eljárogatnak a terembe valamit edzegetni mert ettől jobban érzik magukat. Nem fognak semminek utánaolvasni, edzésterveket készítgetni, étrenddel foglalkozni. Hidd el hogy pont leszarom hogy ők éppen szoktak-e lábazni. De ha valakinek az a hozzállása hogy nem szeret lábazni, meg nem érzi hogy ebben a sportban éli ki az ambícióit, az ne jöjjön ide genetikázni, meg picsogni ha nem elégedett az eredménnyel. Ezt most nem kifejezetten neked mondom hanem általában.

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Új hozzászólás Aktív témák