Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    válasz Darren #179701 üzenetére

    Nem tenném. Ahogy látod nagyjából ugyan arra irányul az összes ajánlás. A kevesebb az több. Tudom hogy az újságok meg a netes cikkek, videók azt sugallják hogy "bassz oda" és legyél kva nagy. De ez valójában csak cirkusz, reklám, szemfényvesztés. Hétköznapi embernek természetes körülmények között ez nem így működik. Itt összhangban kell lennie a dolgoknak. Edzés minősége és mennyisége, táplálkozás és pihenés. Hagynod kellene időt a meggyötört szervezetednek most. Hidd el, 2 hét alatt nem fog leesni rólad az izom :) Sőt. Az első edzésen, messze jobban fogsz festeni mint eddig. Rendszer kell abba amit csinálsz, mert jelenleg katasztrófa. Maga az edzésed is. Nincs olyan hogy nyomok üres rúdba, aztán 70 mert az a max. Abból előbb vagy utóbb, sérülés lesz. De hosszú távon biztosan megbosszulja magát. Ez olyan mint ha télen kimész, beindítod az autót, hagyod 2 percig járni hogy melegedjen helyesen. Aztán beülsz és üvegen elrúgod neki hatezerig :D Egy darabig tudod csinálni, de nem köszöni meg. Legalább 2-3 lépcsőbe próbáld elérni a munkasorozatot. Az meg hogy mit csinálsz az ajánlottak alapján, teljesen rád van bízva. Meg vannak az alap ökölszabályok az edzésben ami működik és ami nem. De azon kívül mindannyian mások vagyunk. Ami nekem megy, az neked nem, ami meg neked jó, lehet nekem semmit nem ér. Oszd fel az edzésed, vagy maradj a teljesnél, szerintem teljesen mindegy. A lényeg hogy redukáld az olvasottak alapján. Aztán majd elválik.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák