Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benfolds

    őstag

    válasz bigmasterg #176222 üzenetére

    ok, én amúgy eleve kivettem a képletből azt az esetet, amikor valaki azért kövér, mert sokat eszik. lehet, hogy annyira hülyék az emberek, hogy el kell nekik magyarázni, hogy bizony, ha sokat eszel és/vagy keveset mozogsz, akkor hízni fogsz? miért témázzunk az ilyen eseteken? rohadtul nem tud érdekelni, ha valaki ennyire hülye. jó, lehet csak ahhoz hülye, hogy tudja, hogy a cukornak és a zsírnak magas a kalóriatartalma. ezt megadom. de mondom, alapvetően ez az egész elhízás / fogyókúra téma számomra annyira first world problem, hogy nem is vagyok hajlandó diskurálni erről emberekkel, ha nem az a kiindulópont, hogy tiszta étkezés, rendszeres mozgás. mennyire szánalmas már ezen vergődni, meg arra verni magunkat, hogy le tudtunk fogyni? most lehetne azzal jönni, hogy a fogyasztói társadalom a hibás, nem az egyén, mert ha bemész mondjuk egy aldiba, úgy kezdődik, hogy 15 méter édesség. lehet én vagyok a hülye, hogy beveszem, hogy nem csak ilyen túlzabálós bézik esetek vannak. egyébként ekberg videót is úgy értelmezem, hogy ezen a 0. lépésen már túl vagyunk. amúgy ha azt mondja, hogy a napi 3-5 étkezés helyett egyél naponta 2-szer, akkor nem azt mondja ő is, hogy egyél kevesebbet? :DDD (jó, nem egészen)

Új hozzászólás Aktív témák