Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz diegho #164925 üzenetére

    Azt ne, folyákony cukor, ugyanolyan egy gyümölcslé mint egy cukrozott kóla...

    ha mindenképp íz kell menj a zero-s dolgokra, de módjával (ne napi 4+ liter) van mindenféle zero ice tea, fanta, sprite, kóla, monster, stb.

    #164919 ezért nem szokták a fogyókúrát ajánlani, s ezért szokták a diétát (tervezett, fenntartható étrend). Bárki bármivel le tud adni bármennyi kilót, fogyni könnyű.

    nekem az első két hónapban 18 kiló ment le (első hetekben sok a víz is ebből) fél év alatt kb 30, 1 év alatt 40, most olyan 55 kiló miniszban vagyok ( de ez több is, csak azóta izmot pakolok inkább magamra, ezért inkább a tzs% az ami számít) - de a lényeg, h lassan szabad csak haladni, nem véletlen mondja azt mindenki.

    ami egy jó étrend része, az a fenntarthatóság, amit élvez az ember, ezért személyre szabott, ami egészséges (csak boci csokot zabálva is lehet fogyni, ha akar az ember) s ami a céljainak megfelel.

    ha a testsúlyod több mint 1% fogyod egy héten, akkor ott bizony izom is megy lefele, rendesen.
    mellesleg ahogy adaptálódik a szervezeted hozzá, szépen beállítja a bmr-ed arra, h itt para van, s amikor jönnek a platók, nincs mőr mozgástered tovább fogyni...

    előre is elnézést kérek mindenkitől a képek miatt (főleg h gyúrós topik s csak 4 hónapja edzek rendesen, puhány vagyok még, remélem túlélitek) de csak h én se a vakvilágba beszélek, s tudom h lehet fenntarthatóan leadni HOSSZÚ TÁVON a kilókat (nézdcsak látszanak az ereim, tuti koxolok meg tolom a mindent is :))) (Ok, 2 év se nagy idő, de hidd el, ez amit csinálok fenntartható :) )

    Így néztem ki 2018 júliusában:
    [kép] [kép]

    s így nézek ki most:
    [kép] [kép]

    [ Szerkesztve ]

  • Horec

    tag

    válasz diegho #164925 üzenetére

    Ha ilyen íz vágyam van én Apenta+t szoktam iszogatni. Az apenta vitamixx zero is jónak tűnik, de nem próbáltam még.

Új hozzászólás Aktív témák