Új hozzászólás Aktív témák

  • Dryman

    aktív tag

    válasz Jazzos #4379 üzenetére

    Nem az iparos emberrel van baj, az dolgozik rendesen.....kis cégek, vállalkozások viszik az építőipart a hátukon, akik valószínűleg ár/érték arányú munkájuk miatt meglehetősen leterheltek! Minimális létszám, kevés alkalmazottal, és lehet a vállalkozás vezetője a szombati egész napos meló után szívesebben van a családjával vasárnap minthogy árajánlatot készítene....Mondom, ajánlatot, mert elmegy vele egy fél napja és úgysem ő lesz a befutó........Ha van elég munkája a jelenlegi kapcsolatain keresztül, akkor nem biztos hogy hiányzik neki az a néhány kidobott árajánlat készítési óra...... szóval ezt is meglehet érteni...
    Javasolnám azt a Kft-t akik nekem építettek, minőségi munka, fázisokra bontott építkezés, fázisonkénti minőség ellenőrzéssel és elszámolással,rugalmas hozzáállással ha teszemazt én akatam elvégezni egy bizonyos dolgot...pl villanyszerelés...vagy az após által beszervezett ócsóságos ács munka, ami a végén annyira xar lett hogy mégis csak nekem kellett sírnom rínom hogy segítsen a generál kivitelező....mert már november van, a cserép meg a raklapon....
    Ez bizony egy kurva kompromisszum a saját pénztárcáddal!
    Sokszor a végletekig spórolás is problémákat szül, a pénzszórásnak sem látom értelmét, mégis találni kell egy "megbízható" vállalkozót....nagyon nem egyszerű történet!
    Esetemben a generál kivitelező bőségesen keresett, de utólag úgy vagyok vele, megdolgozott a pénzéért....bár ezt a költséget lehet ezt egy kőművescsapattal felezhettem volna, de nem akartam felvállalni azt hogy nekem kelljen összeszednem reggelenként a jóembereket a kocsmahivatalban történő "alapozásnál".....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák