Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    Sracok, bocs a hit&run postert az iroasztallal kapcsolatban, egyszeruen alig jutok forumposztolni,inkabb read only

    Na, a kerdes annak okan merult fel, hogyha MO-n normalis arban lehet valasztekbol valasztani iroasztalt, lerendelnem szuleimhez es kihzatnam valamelyik irfutarral. Itt ilyen IKEA, Jisk es fobb boltokban, ahol meg is lehet nezni mind ugyanazon szarok vannak 2-300€-ert, ami meg tetszik, az 5-600€ es varni kell heteket a szallitasra

    Alapesetben nappalikonyha kozepen toltam HO-t covid eleje ota, mogottem a mosogatoval, suto/fozolappal, szagelszivoval es balra a szemtessel. Rohadt kenyelmetlen kezdett lenni az utobbi idoben, igy eldontottuk, kitelepitem magam Patrik szobajaba, az o kis regi ikeas butorjat meg lepasszoljuk.

    Na, sok-sok het online es bolti bongeszes utan multhonapban elkeveredtunk abba a lengyel butorboltba, ahol a sarokulot vettuk a sajatba 2eve. Es, tadaam, 160€-ert talaltunk egy nagyon fasza, masszivat. Igaz, egy teljes delutanomba kerult osszerakni (nem annyira egyertelmu, mint egy ikeasat), de megvan, nagyon fasza, vegre elferunk ketten Patrikkal, meg a 24", dokkolo, 2 lapos vertikalis allvanyba tartva, heaset, anyamharagja, meg meg a nyomtatonak is van hely a kis 9fiokos ikea szerkenybe, ami kenyelmesen befer a fal meg az iroasztal koze

    Amugy ja, ami boltokat a magyar neten, GYSM-ben talaltam mindnek franko kinalata volt, meg par burgenlandi boltot is talaltam, a kettohoz kepest az itteni boltok fasorba sincsenek

    B

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák