Keresés

Aktív témák

  • helkis

    addikt

    válasz Dryman #4513 üzenetére

    van nekem fölös dvi-i átalakítóm, ha kell, viheted cserébe azt áruld el mi a különbség a ppga2slot1 és az fcpga2slot1 átalakító között? meg lehet hackelni, hogy ppga-ból fcpga legyen? van itt egy abit bx6+celeron800mhz- és nem akar elindulni, nem csipog se semmi, ventik felpörögnek.. meg kéne varázsolni, ami érdekessége még, hogy a tulaj elmondása szerint sokáig 566-on működött a cucc, és most hogy levettem a coolert derült ki, hogy nem is 566-os hanem 800-as cerka! :) ami ebben sántít, hogy ha csak 66Mhz-en ketyegett akkor is csak 533-lehetett mivel a 800-as cerkának 8 as a szorzója.. :F most nem megy és életet kellene bele lehelni.. :)

    "Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

  • Balinov

    félisten

    válasz Dryman #4513 üzenetére

    Üdv Dry,
    valamikor holnap,holnapután visszajuttatom hozzád,neharagudj,de mostanában szabadidőm konvergál a nullához,multét óta esküvőtszervezek ezerrel. Jazzos,nálad mennyibe kerül egy dvi átalakító? mert ha olcsóbban adod,mint a csíkosplaza,akkor befutok érte vmikor. esetleg nincs valakinek 1db elfekvő dsub->dvi átalakító,mondjuk Jazzos árának a feléér?

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Aktív témák