Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • makopeter

    tag

    válasz bitpork #1051 üzenetére

    Egy kasztot ismerek, mégis el szórakozok rankeden. Nem ennyire komoly ez mint ahogy azt látod.
    Ha valaki sokat játszik és tud is, elvárható egy jó kártyajátéktól hogy ez a különbség látszódjon is az eredményeken.

  • Ðávid

    aktív tag

    válasz bitpork #1051 üzenetére

    A Witcher 3 nagyon tetszett, sokat játszottam vele és benne a gwenttel is. Amikor megtudtam, hogy önálló játékot készítenek belőle, akkor nagyon megörültem. Eljött a tesztidőszak, kaptam kulcsot is. Több, mint 200 órát játszottam vele, de nagyjából egy hónapja elegem lett. Egyelőre nem tudom még, hogy ez csak átmeneti vagy végleges.
    Meg tudlak érteni. Az újabb és újabb javítások egyre csak változtatják a játékmenetet és bizonyos lapok tulajdonságait. Követni is nehéz. De ami kitűnik, az az, hogy egyre nehezebben átlátható lett a számomra az egész. Az esetek nagyobb részében elvesztettem a partikat. Néha volt egy-egy jobban sikerült alkalom, de nem sokszor. A majdnem folyamatos kudarc el tudja venni az ember kedvét. Az egyik klasszikus az, amikor én csak ülök és várom, hogy az ellenfél végre befejezze a sorozatát, amiben vagy öt lapot kijátszik egymás után, mert az egyik behívja ezt, a másik egy újabbat, az meg feltámasztja azt, amivel fel lehet egy újabbat támasztani. A Witcher 3-ban a játékmenet egyszerűbb volt, az jobban tetszett. De azt is tudom, hogy teljesen változatlanul hagyva nem lenne életképes önállóan a gwent. Tehát meg tudom érteni a készítőket, hogy új dolgokat vettek bele, de ez már lassan csak annyiban emlékeztet az eredetire, hogy itt is van két térfél felosztva három mezőre, ahová a játékosok kártyákat raknak ki.

    Még követem az aktuális híreket és a játék is fent van a gépeimen, de lehet, hogy hamarosan letörlöm.

Új hozzászólás Aktív témák