Új hozzászólás Aktív témák

  • NyxNyxNyx

    addikt

    Ezt a paklit raktam össze ma, és nagyon jól teljesített

    Zoltan-t még a törpés Scoia'tael-be gyárottam le, de itt nagyon jól teljesít. Legrosszabb esetben 11 strenght, de átlagban 2 lapot tudsz vele buffolni tehát legtöbbször 15, de lehet az ellenfél lapjait is írtani vele ha úgy jön ki. Neophyte unitokat sokszor fontos leszedni Thunderbolt potion miatt.
    Triss-t is nagyon szeretem, olyan mint egy Geralt ami legtöbb pakli ellen jobb és le tudod vele szedni a veszéles lapokat. A sok removal nagyon bejött, talán Skellige ellen így kicsit gyengébb a deck jellege miatt, de ha lapelőnybe tudtam kerülni és nálam volt a frost, tudtam nyerni. Redanian elite a változtatások után talán még jobb, mert kevesebbet szívsz vele ha nem jön be a combo (igaz, a combo 24 str 30 helyett, ami jelentős tud lenni)

    Ignit kiszedtem, mert ritkán van value target így hogy felemelték 20-ra a kritériumot. Így viszont bekerült a scorch, ami néha must have, de sokszor halott lap.

    Ciri is kikerült, az a 2 str sokat számít. Radovid miatt nem probléma, mert az ellenfél Ciri-ét meg tudom ölni, így nem kerülök laphátrányba. (de sokkal ritkább másoknál is)

    [ Szerkesztve ]

    "I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Új hozzászólás Aktív témák