Új hozzászólás Aktív témák

  • Ðávid

    aktív tag

    válasz NyxNyxNyx #529 üzenetére

    Még azzal játszom, de tervezem, hogy váltok valami másra. Elegem lett a Northern Realms és Skellige paklik kombóiból, hogy a gyógyítóval behozza a gyógyítót, amivel behozza az újabb gyógyítót, amivel végül olyan lapot hoz be, ami további lapot/lapokat rak le. Ehhez képest a Monsters pakli nudli. Feltámasztás nincs, csak a Caretakerrel lehet az ellenfél graveyardjából behozni egy kártyát. Persze tudom, hogy vannak még az egyéb kártyák amikkel be lehet húzni újabbat (pl.: Johnny, Giant Toad), de akkor is. :U :((
    Váltottam volna korábban is, de menet közben eléggé leépítettem a többi paklit a scrape-kért és még beletelik egy kis időbe mire pótolni tudom a veszteségeket. Volt például egy próbálkozásom a The Last Wish kártyával, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Most a Borkh Three Jackdaws-szal szívok. Az esetek több mint felében az ellenfél kivárja míg lejár a három kör és elpusztítja a legerősebb kártyákat és egyáltalán nem a kívánt hatást érem el. A maradék esetekben legalább részben sikerül az ellenfél legerősebb kártyáit kinyírnom vagy frusztrálnom az ellenfelet, aki emiatt előbb abbahagyja a fordulót vagy feladja (egy-egy példa volt ezekre). Úgyhogy most kuporgatom a scrape-t valami másik használhatóbbra.
    Ennek tetejébe ráadásul többször vesztek, mint nyerek. Az a meglátásom így bő 73 órányi játékidővel a hátam mögött, hogy van még némi kiegyensúlyozni való az egyes paklik erőssége és képességei között. A Northern Realms és Skellige paklikat túl erősnek érzem a Monsters-szel szemben. A Scoi'taellel kerülök szembe a legritkábban, így erre ennyire egyértelműen ezt nem tudom mondani. Kaptam már ki elég komoly összeállítást ellenfélnek, de olyat is, amelyiket elég könnyű volt legyőzni.

    Kíváncsian várom milyen változásokat fog még hozni a beígért frissítés a vezérkártyák olcsóbb gyártási költségén felül. Nagyon remélem, hogy a paklikat is kiegyensúlyozottabbá fogja tenni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák