Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • No.01

    őstag

    válasz Rick4 #57134 üzenetére

    Mar bocs, h belevau, de szerintem ezt rosszul latod.
    Vannak tesztek illetve emberek akik ezzel foglalkoznak. Van aki mer is, de az atlag usernel mar a tapasztalataik is lenyegesen tobbet mondanak...
    Azt, h hiszunk-e a mereseknek es a teszteknek attol nem lehet elvonatkoztatni. Ha viszont azonos korulmenyek kozott tortenik a meres, azonos auton es az jon ki, h az egyik gumival marpedig x meterrel hamarabb all meg, mint a masik akkor azt tobbe kevesbbe (inkabb elobbi mert sokan fekezni sem tudnak) el kell fogadni.

    Utolag nyilvan nehez 100%-ra kijelenteni, h egy jobb gumival igenis elkerulheto lett volna, h belecsuszom az elottem levobe vagy netalantan meg tudok-e allni a kirohano kutya elott, de a szamok azert nem hazudnak. Ha probaltal mar nagyon jo vagy nagyon rossz gumit akkor azert lehet nemi sejtesed.

    Az, h ezek a dolgok kinek mennyit ernek meg azt dontse el mindenki maga. En tudom, h van aki soha nem fog sem az auto sem a gumi hataran autozni, de egy vizes uton valo megcsuszas es az abbol adodo esetlege baleset elkerulese azert lehet dontest befolyasolo tenyezo. Nekem a faterom kisse regi gondolkodasu volt azt hitte, h a kozel 1M levezetett km-el a hata mogott o mindent tud es mindent latott... Nem igy volt az auto banta, de o meguszta... az osztrak rendornek viszont elhitte, h nagy valoszinuseggel a gumi volt a szuk keresztmetszet.

  • Qru

    MODERÁTOR

    válasz Rick4 #57134 üzenetére

    Gyorsforgalmi uton megengedett temponal kiszaladt elem egy vizsla. Szerencsere balrol jott nem rogton az en savomba. Raleptem a fekre es kb semmi nem tortent, pedig mar nem en fekeztem hanem a kocsi maga (veszfekasszisztens). Abs daralt, lassulas nuku. Szerencsere a gumicsikorgastol megijedt a kutya es a felezovonalrol visszafordult. De berosaltam rendesen. Ha nem fordul vissza tuti elcsapom. :(

    Nyar vt szep ido, tehat semmi extra korulmeny nem volt. Csak annyit akartam kihozni, hogy amig nem kerultem hatarhelyzetbe jonak tunt a gumi.

    [ Szerkesztve ]

    #nincsbennetarcsi

Új hozzászólás Aktív témák