Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz kenguru99 #48759 üzenetére

    A kopás, futómű és nem rendeltetésszerű használatból adódhat, vannak ott érdekes kopások. A repedezés több ok miatt is keletkezhetett, de csakis egy vizsgálat tudná megállapítani, hogy valójában mi a gond.
    Mindenféle bántás nélkül, mi a t…kömért kell 50 hsz-nek lemennie, hogy egyrészt kiderüljön, hogy csak 1 gumival van gond, de a többi sem 100-as, nem is a tiéd, stb. Ezt egy hsz-ben leírva szépen eloszlathattad volna a felesleges találgatásokat, a cinikus megjegyzéseket, stb. Én csak akkor reagáltam egy hsz-re amikor már egyből jött " na látod, sokan ajánlották és ugrottak is rá", már csak a "lúzerek" szó hiányzott. Azért ez így nem korrekt.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz kenguru99 #48759 üzenetére

    Ezesetben a kedves tulajnak kellene szólni... Egyrészt hogy ezt a foshatár szart ami rajta van nagyon sürgősen vágja a kukába és vegyen egy új garnitúra abroncsot, másrészt a futóműves nem az ellensége, néha illik meglátogatni, hátha csak állítani kellene rajta... Azért az a 10-15 rongy 5-6 évente egyszer nem a világ és meg tud spórolni 50ezret, vagy még többet ha olyan méretről van szó. A gumiápolót sem az ellenség megtévesztése végett fejlesztették ki, illene használni néha, hátha nem nézne ki ilyen vacakul. És légyszi ne is kezdj bele hogy volt gumiápolózva...
    Nekem a 7 éves téli Barum abroncsaim nem néztek ki így, pedig az nem egy prémium kategória...

    2014-es téli abroncs 2021 februárjában...

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák