Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz 2ozzmexy #37165 üzenetére

    Ok csak 1000 km és 1x10 cm hó után véleményezni egy gumit szerintem nem lehet.
    Arra reagáltam, hogy a nexen 4 évszakos ennyi használat után 3-4 emberke is elismerően véleményezte.
    Egy élettartamot használva igen, úgy már el lehet mondani egy gumiról, hogy mi merre hány méter.
    A continental 8 évesen is puha volt és repedés mentes és nálam jelesre vizsgázott extrém körülmények között, 4 autón is használtam.
    A barum guminként 2500Ft volt olcsóbb, mint a conti ts 830 és akkor mindenki azt mondta, hogy az jó. A szállásra negyedszerre tudtam felmenni és akkor is csak tolatva, a konti ugyanott meg sem csúszott.
    A barum nyári 3. évre megkeményedett, 4. re életveszélyes lett, a téli kb 3. szezonra volt kemény.
    Most futom a második szezont a a kleber krisalp hp3-al, de még nem tudok teljes véleményt mondani róla, csak annyit, hogy szárazon zajosabb egy nyárinál, vízen jól viselkedik, tavaly télen bár mentem vele többször hóban, nem győzött meg, főleg kanyarokban oldal csúszást tapasztaltam vele, de az autóval is ismerkedtem még.
    Idén várom a havat, hogy megnézzem mit tud.
    Az évszakok: nyár 2 héttel előbb kezdődik és 2 héttel tovább tart, megszűnt a tavasz és az ősz,

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák