Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KisTücsök

    addikt

    válasz FuRiONight #900 üzenetére

    Jó mindegy. Engem nem zavar, szerintem nem idegesítő, annyira meg végképp nem, hogy ilyenekbe belekössek. Eszembe sem jutott.

    WvW-be nem engedett be? Miért? Eddig mindig beengedett engem. Ahogy nálam pl fagyás sem volt meg hasonlók. Néha laggolt, de ennyi.

    A random event-ek nekem tettszenek, sőt. Egyrészt, mert marha jó küldetések vannak. WoW-ban azért a küldik 70-75 %-a abból állt, hogy tudjuk miből... Itt nem, ráadásul szvsz sokkal élvezetesebbek is. Meg így sokkal hihetőbb, hogy nem mindig neked kell oda menni ahhoz a NPC-hez, ami úgy áll ott a földön, mintha odaragadt volna, és neked könyörögni, hogy ugyan adjon már valami küldetést... Egyedül a fő sztori szálba még nem mélyedtem bele, de abba nem is fogok, azt majd ha megjelenik a játék, de már most érzem, hogy epic lesz. Az meg hogy sok a mob... Attól függ, ha csak egyedül barangolsz, akkor tényleg idegesítő lehet, hogy nem tudsz 10 métert menni anélkül, hogy meg ne támadna valaki. De ezt többen érdemes játszani, partyba verődve. Amúgy egyáltalán nem könnyű a játék. Már most annyiszor meghaltam küldizés alatt, mint a WoW-os pályafutásom alatt összesen.

    "A városok kidolgozottsága sem olyan kidolgozottnak mint a wow-ban (még csak néhányat láttam)."

    Sokat WoW-oztam, és ez így nem igaz. :) Pont fordítva.

    Egyébként kicsit én is másra számítottam, persze nagyon tettszik, de azért nálam is van néhány kifogásolandó dolog, de majd ezt a béta után leírom.

  • Dronte

    aktív tag

    válasz FuRiONight #900 üzenetére

    Egyszerűen nem értem hogy lehet "zavaró" a futás, miután itt többen emlegették és megnéztem a "magyarázó" videot, hogy mégis mi az a sliding, nekem csak akkor tűnt fel minimálisan a csúszkálás.. És 3 év WoW után mondom ezt. Első 20 percben engem se kötött le , de utána nagyon megkapott. Városok kidolgozottsága, ne viccelj már, 5x jobban ki vannak itt dolgozva mint WoW-ban :D Dehát ízlések és pofonok

Új hozzászólás Aktív témák