Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Ilsyde #66 üzenetére

    Elfek, gnómok, trollololo :DDD
    Asura nekem egy kicsit unszimpatikus faj, bár én világ életemben nem bírtam a manókat. :B A gólemek viszont engem is vonzottak egy darabig, de már rég elveszett a lelkesedés. Sajnos nem sokat tudni róluk... Amúgy szerintem minden kasztnál elérhető lesz a gólem, egyszerűen csak fajhoz van kötve - bár meglehet, hogy badarságokat beszélek, és már van róla bővebb infó, csak nem tudok róla. :)

    A sylvari viszont érdekes, mi több, vonzó, de a bétával egyelőre a játékmenetet akarom tesztelni, és nem a lore-t, ezért hosszabb távon egyelőre kihagyom. A háttértörténetük egészen egyedi, meg maga a faj is (szinte szó szerint emberalakú saláták), érdeklődve várom mi minden derül ki majd róluk a játék folyamán, avagy milyen lesz a kapcsolatuk a többi fajjal.

    Ha warriorom lesz, az pedig egy benga norn lesz kétkezes pallossal, ez már szinte biztosra el van döntve. :DDD A monk kaszt viszont nagyon hiányzik, ezért is vonz egy kicsit a guardiannak a támogató szerepe... leírás alapján kicsit talán olyan, mint a paragon volt GW1-ben. Ehm, kíváncsi vagyok milyen lesz élesben. :U

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák