Új hozzászólás Aktív témák

  • S0m30n3

    aktív tag

    Na ma mentem először AC-be. Szörnyű volt. :D Két órán keresztül játszottunk kb., első két boss-t még megöltük, de amikor a szerelmes párt kell ölni, az már gáz volt. Igaz addig is sokszor meghaltunk. Mindenki mondta, hogy az a legnagyobb gáz, hogy egyszer még max hp-val lövöd az ellenséged, következő pillanatban már halott vagy, azt sem tudod mi ütött meg. Pl. ranger mob simán alád lő egy csapdát és az annyi is volt számodra, mivel instant death... Legalább ezeket is lehetne előre jelezni valamivel, de nem teszik, így kicsit túl randomnak tűnik, hogy most élsz-e vagy halsz... Ha össze-vissza dodge-olsz, akkor is alád lövi a csapdát és kész. Warrior már okésabb, ott kitérsz az ütése elől, vagy simán a közelébe sem mész, amikor ütni akar, mert még a háta mögötti ember is meghal, amikor előre üt. :DDD Na mindegy, lehet az instázás nem az én világom. Még szerintem ki fogom próbálni a wvw-t a mai estén, de BWE-kben annyiból állt, hogy 15-20 perces futás után nyomtam egy képességet az ellenre, de addigra már halott voltam kb. :D Na majd most!

    Oh és csak most esett le, hogy Variance egyik szerkesztőjével játszottam! :C Túl ismerős volt az Endrosz név.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák