Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz aizen92 #1484 üzenetére

    Csak kezdésnek lesz kevés 5 slot, amíg döntesz végül 1, vagy 2 mellett. Vagy ha ennyi szabadidőd van/lesz, hogy hamar megtelíted maxos karikkal ezt az 5 slotot, hát... :DDD Nekem szerintem úgy legalább ~1-2 év kell, mire kevésnek érzem majd... bár kíváncsi vagyok. :D

    #vgyuri: Tehát +1 karakter slot mai árfolyamon úgy ~2700 Ft. Akár GW1-ben... de ha valóban lehet ingame gemet szerezni/venni játékbeli pénzért, kíváncsi vagyok vajon milyen intenzitással! :D
    ___

    Én is fent maradtam 1-ig (ettem egy jó mézes kaját este, aztán nem bírtam elaludni), sikerrel be is loggoltam, ám 40 perc után hibaüzenettel kifagytam. De már így is 5 mp-nként majdnem ráborultam a monitorra, szóval inkább a klaviatúra elé borultam, de sajnos végleg elnyomott az álom. 3-kor meg elvonultam az ágyba... Akármennyire is várom, meg kíváncsi vagyok, ennyire azért mégse kéne "függőnek" lenni. :B Remélem azért lesz még hazai idő szerint éjfél előtti, nem hajnali időpontban is stress test.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák