Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz krx21 #12783 üzenetére

    Azért mert input lagod van lesz a sync miatt,nem is kicsi...ráadásul elég sok jellemzően régebbi játékban 60fpsre vsyncel...ez az egész vsynces téma hemzseg a bugoktól,nem véletlen léteznek alterantiv megoldások fps limitre... ha annyira nem akarsz feleslegesen számoltatni a kártyával akkor konzolból érdemes megpróbálni limitelni,ahol ezt nem lehet ott pedig alternatív megoldást kell keresni...pl Precision fps limit bekapcsolása... több kártyás rendszereknél pedig úgyis magasabb grafikai minőségen játszol,ott nem fenyeget a 120+fps az újabb játékokban...

    (#12784)
    Na az egy jó kis monitor...nekem is benQ van a 2420-as...Én ugy tudom HDMI-n nem tudja a 120Hz-et azt csak és kizárólag dual DVI-n tudja... kár hogy nincs rajta displayport bement... az enyémen van,azon használom.Nagyon meg vagyok vele elégedve....Biztos,hogy DVI-D kábelt használsz??Akkor szokott a kép remegni ha nem stimmel a kábel...

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák