Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freeko

    újonc

    [L:/dl/upc/2014-06/30/502815_iadz7pmctwmwxdic_img_0010.jpg](IMG:/dl/upc/2014-06/30/502815_iadz7pmctwmwxdic_img_0010.thumb.jpg)(/IMG)[/L]A GTR-ből átvedlett DPD-vel se szállíttasson senki!
    Egyszerűen egy rohadt rablóbanda.
    Küldtem velük húsvétkor egy kamerás helikoptert. Húsvét reggel 7-kor felháborodottan hív a vevő, hogy tönkretettem a gyerek húsvétját, mert hol van a helikopterről a kamera?
    Én elkezdtem neki magyarázni hogy hol van a helikopteren alul, hogy szinte alíg látszik a kamera, hát nézze csak meg jobban biztos ott van az...erre küldött képeket, és én is ledöbbentem. Valaki szándékosan elcsipkedte a drótjait, és lekapta róla a kamerát.
    Persze azonnal írtam a DPD-nek, hogy ez nagyon nem oké, valaki lerabolja a csomagokat.
    Ma kaptam meg a választ, aminek az a lényege hogy én vagyok a hülye mint feladó, mert nylonba csomagoltam, és lehetővé tettem a kedves szállító pajtásnak hogy kibontsa, és lerabolhassa a csomagomat.
    Tehát nem a rablócég a hibás, hanem az ügyfél.
    Hát volt már olyan hogy ráléptek a postán a csomagomra, akkor sem térítették meg csak a szállítást.
    De azért ez mindennek a teteje, hogy lerabolja a csomagot egy cég, aki elvileg ebből él, hogy szállít...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák