Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz #72042496 #131 üzenetére

    :)
    én kinyomtattam, és párszor már átolvastam a kádban ülve :D
    sokat segít, plussz, ha vki nincs tisztában a caster, chamber, toe in-out összefüggésekkel, akkor keresőn rá lehet keresni, és van pár kép amin tisztán látszik, hogy a csapdőlés-kerékdőlés-kerék összetartás hogyan is van.
    képbe lehet jöbbi hamar, és akkor már csak az kell, hogy a játékban ez fizikálisan megvalósuljon, és állítása érezhető legyen, akkor szépen személyre lehet szabni egy pályabeállítást.
    Ha pedig ez, és a többi beáll, még bonyolult (és az), akkor sikeres setupokat kel szerezni, majd annak alapján értelmezni, hogy milyen jellemzőjű pályán milyen beállok az eredményesek.
    Ami játékban tudom, hogy ezen beállítások lényegesek az a Nascar Racing 2003, és modjai, és az Rfactor pl.
    Hazabeszélek, mert én ezeket szeretem, de természetesen ez mindenkinek a maga választása/tapasztalata.
    sokan hiszik, hogy a NR2003, az csak ocál, pedig nem,...nagyon jó road modok jelentek meg rá/alá, mint pl. a GTP/CTS/OWR/Trans-Am/Tptcc, vagy a még béta állapotban lévő BAR mod (kis enyém 20mb-s videó kreálmány: Bővebben: link

Új hozzászólás Aktív témák