Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szTotyy

    őstag

    válasz Morris #90002 üzenetére

    :F Miért fos?
    Ha szerinted fos, legalább indokold is meg!
    ... mert így magamra veszem, hogy fos vagyok, mivel én is tag vagyok és talán mások is így vannak vele.

  • Plata

    félisten

    válasz Morris #90002 üzenetére

    Nézd én már sok éve vagyok Ph-s tag,több ezer órát játszottam PH-sokkal.
    Az hogy most kevesebb játékos van nem csoda,az előző DLC eléggé ki fújt már,ilyenkor punnyadás van.
    Akkor kezdtem a játékot amikor még nem volt semmi CEO és MC,csak heist meg bolt rablás és hülye küldetések amiket 15 percig kellett csinálni hogy kapjunk 25 ezer dollárt.
    Szóval akkor még nem volt laza pénzszerzés,a 10 millás yachtomra is vért izzadva szedtem össze a pénzt.És ebben rengeteg segítséget kaptam PH-soktól.
    Ph-s crew volt az egyetlen normális magyar crew.Próbáltam másikat is,legtöbb magyar crew hülye állatokból vagy rinyáló hülyegyerekekből áll.
    Esetleg csaló bagázs.
    Sosem voltam oda a lövöldözésért,mert a pvp-re tojok,jobban szeretem a nyugis békés játékot,másik olyan crew nem volt akkoriban,szerintem ma sincs.
    Sok ezer mc és ceo eladást toltam le Ph-sokkal,igaz saját MC eladást nem nagyon szerettem,másnak eladni az már jó buli.
    Ph-sokkal eszement sok hülyeséget átéltem,mindig akadt valami őrült ötlete valakinek.
    Néha nekem. :B
    Nézd vissza kicsit a topic-ot,a régi képekből vagy videókból láthatod hogy mennyit marháskodtunk.
    De mióta ki jött a Cayo Perico DLC azóta nincs igazán szükség PH-s sessionra,meg együtt melózni,mivel Cayo perico sokkal több pénzt hoz mint a többi biznisz,ráadásul veszett könnyű és egyedüól tolható invite only-ban.Az új dlc-s ügynökség küldetéseket is lehet tolni invite only-ban.Szinte az egészet le toltam egyedül,kivéve a kétfős küldiket,azt ketten.De azt sem publicban.

    [ Szerkesztve ]

  • bluuzia

    aktív tag

    válasz Morris #90002 üzenetére

    Mondjad, hogy mit szeretnél.
    Ha bármiben segítségre van szükséged, nyugodtan jelezd itt a topikban.
    Szerintem, szinte bármilyen előre megbeszélt időpontban találsz olyan crew tagot, aki szívesen segít neked.
    Persze ha fikázod senki nem fog mozdulni.
    Szóval írd le mit szeretnél és kérdezd meg ráér-e valaki segíteni.
    Szerintem lesz pár jelentkező!

    Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

Új hozzászólás Aktív témák