Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proof88

    addikt

    válasz Kiss_R #83520 üzenetére

    Tegnap olyat láttam amilyet még sosem, public szerveren voltam, azt írta ki a játék valakire hogy csalás miatt eltávolítva a szerverről. Ilyen régen is volt vagy új dolog?

    Én is belefutottam tegnap egy Dredd bírót játszó csalóba. Elkezdtem hülyülni valakivel ami azt jelenti, hogy elkezdtünk egymásnak menni poénból, ezt csináltuk percekig, nem is lőttük egymást csak járművel egymásnak mentünk. Majd mikor az én járművem kigyulladt, megjelent Dredd bíró és kinyírta a másik játékost. Mert azt gondolta hogy a másik játékos szándékosan engem gyilkolászik. Na mindegy, mentem furikázni a városba, valaki lelőtt ok nélkül (nem gond, nem mission-ön voltam, lehet párbajozni). Na mondom akkor ezt visszaadom, lelőttem a gyereket viszonzásul, igaz összesen 3x, megjelent Dredd bíró és engem nyírt ki mert hogy én ok nélkül ölök játékosokat, lol. Utána nem szállt le rólam, teleportálgatott utánam, nyilván passzív módot nyomtam csak vele szemben, úgy már nem tudott megölni de a kocsikba amikbe beszálltam azt szét tudta lőni. Olyan cheatje volt, nem csak teleportálás meg god mode, hanem a radaron sem látszódott. Engem nem zavar az sem ha valaki a cheateket arra használja hogy a sok csalót kinyírja, DE jelen esetben engem indokolatlanul kezdett el zaklatni, meg az elején a másik játékost akivel direkt törtük össze egymást.

Új hozzászólás Aktív témák