Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    ÉN nagyon szomorú vagyok. 360 ezres bunkert egyedül akartam kiszállítani direkt megvártam mig lefogy a szerver de sajnos nem sikerült. a 2. kocsi letételéhez kellett volna még 20 másodpert vagy 30, a 3. kocsiról akkor már le is mondtam mikor megláttam hogy 3 van. Ráadásul egy páncélozott lassú szart ad ami alig megy 90 el szétteriteni meg elég nehéz ha 10km az út, 15 perc nem volt elég hogy oda vissza bejárjak 30km ert se. Természetesen a 3. kocsi és a 2. kocsi rakománya is elveszett. Majd legközelebb megkérek valakit hogy segitsen csak nemsokan jelentkeznek, Heistet már fel is adtam mert senki nem lép be. Abból amúgy is csak a host kamatozik mindenki más csak zsebpénzt kap. Pedig jó volna valami nagy heistet nyomni mert nagyon levagyok gatyásodva. Mire kitermel a bunker staff upgrade el annyit hogy megérje eladni már alig marad valamim még akkor is ha lopkodok supplyt. Sajnos elég szar helyen van a free bunker egészen északon. A pénzhamisítót be is csuktam mert annyira kicsi a profitja ráadásul kis gumicsonakkal kell szétszórni hogy nem is láttam értelmét. Szájmonnak meg hiába szállítok kocsikat van amiért annyit fizet mint egy bontó. Ugyhogy lövésem sincs egyesek hogy szedtek össze 1-2 meg tizmilliókat.

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák