Új hozzászólás Aktív témák

  • bluuzia

    aktív tag

    válasz Mr.Csizmás #45495 üzenetére

    Autók spawnolási helye - Én ezeket tudom:

    Sentinel: Eclipse Bld - Milton Rd 22-05 között - bár tegnap eladás vagy Heist közben reggel 10-kor is láttam itt egyet.

    Sandking XL: Grand Senora Desert Route 68 Larry's RV Sales elött, a LS Custommal szemben 09-17 között. Ez még fellelhető: Route 68 - és talán Zacudo Rd - de nem vagyok biztos, hogy jó helyet írtam.

    Rat-Loader: északon, Paleto Bay-ben Great Ocean Hwy Auto Beeker's Garage mod shop elött 09-17 között.

    Valamint a központban lévő LS Custom elött - ahol a Dubsta 2-t lehet spawnoltatni - 07-16 között lehet találni gyárilag tuningolt autokat: Sentinel, Sabre, Ruiner (ezekből 2 félét is) valamint Dominator, Gauntlet.
    Itt még szokott lenni Coquette meg Infernus is, de azokat sajnos nem lehet se garázsolni, se eladni.

    Ezek a gyári cuccolt kocsik 7000-18000 között adhatók el. Nem nagy szám, viszont jól néznek ki.
    Ha valakit érdekel, szívesen megmutatom, mert ezekből mindet sikerült begyűjtenem. :)

    [ Szerkesztve ]

    Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

Új hozzászólás Aktív témák