Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz debrecenikri #29836 üzenetére

    Értem, köszönöm. :K
    Eddig egyáltalán nem foglalkoztam az Online résszel, csak annyian dicsérték, hogy a napokban rám jött a kíváncsiság és beléptem. Gondoltam a Single player-ben szerzett tapasztalataim elegendőek lesznek és a többi majd jön magától. Hát rá kellett jönnöm, hogy azért nem árt kicsit jobban utánanézni a dolgoknak, mik a lehetőségek. De leginkább a belépés módja kavart meg, amikor betöltés közben léptem be nem ugyanaz a menü fogadott (nem volt privát), mint amikor Single-ben váltok át Online-ra.

    Úgy gondolom kezdőknek nem is ajánlott élesbe belépni, mert sok esetben (pl amikor távolról felrobbant, vagy a semmiből ott terem) tényleg nem lehet kivédeni a profik és csalók támadásait. Ennek ellenére tegnap azért egyet sikerült lelőnöm, miután bejött a butikba, miközben ruhákat nézegettem. :)

    Azt a pénzesőt szívesen elfogadtam volna :) ,csak már olvasások alapján tudtam, hogy nem jó szándék miatt szórták.
    Ilyen esetben tényleg kizárhatnak egy becsületes játékost pár rosszindulatú személy miatt? A Rockstar nem tudja ellenőrizni, hogy ki volt a hibás, hogyan történt a hirtelen sok pénzszerzés?

Új hozzászólás Aktív témák