Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz Unbaised-Ben #4101 üzenetére

    Ez az ati... látom megint optimalizációs gebasz van, mint midig minden nagy játéknál... Azért elég fura, hogy egy 9600GT-vel simán többet mutat a gáma, mint egy 4870OC-vel, igaz picit alacsonyabb felbontásban, viszont magasabb quality-val.

    Nekem az itteni hsz-ekből az jött le, hogy kell egy erősebb nv kártya, (mint mindig) meg talán a 4 magos proci is, ami új lehet és adhat okot felháborodásra, de még ez utóbbiban sem vagyok azért biztos, viszont a többi az hiszti, ez már a fent linkelt hsz-ből is kiderül.
    Az ati-sok kevesen vannak, mindig késnek a driver-rel (bár azt nézve, ahogy a kártyákat gyárilag beállítják késnek ezek mindennel), szóval szokásos atis hiszti, aki ati kártyát vesz az erre készüljön fel és várja a csodadrivert, patch-et szépen csendben és örüljön, hogy mennyit spórolt a remekül sikerült 4xxx sorozattal a fűtésszámlán. Pontosan tudja mindenki, hogy az atisokat egy csomószor kifúrják a játékok fejlesztésekor is, de teljesen mindegy milyen okból, mindig ez van, hogy akinek ati-ja van, az friss játéknál ezerrel szív a javításig vagy az új driver-ig, azaz heteket, hónapokat csúszik, mert az nv így szivat vissza az ati árképzésére, hogy megveszi a játékipart kilóra és valljuk be jól csinálja, mert aki játékra veszi annak sokkal jobban megéri emiatt az nv kari még akkor is ha fizikailag gyengébb, mert nem 3DMark-kal játszunk ugye és az FPS a döntő.
    Az atisok nyeljék le, mert olcsón kaptak erős kártyát, akinek meg régi gyenge kártyája van az meg cserélje ha a legújjabb játékokkal akar játszani és ne hisztizzen.
    Hisztizni én hisztizhetek majd, ha nem használja ki a 2 GPU-t és úgy fog futni, mint ha sima 9800GTX-em lenne, meg az hisztizhet aki SLI-be nyomja több nv karival és mégse gyorsabb.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák