Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • privacy99

    senior tag

    válasz JoolsNOS #33045 üzenetére

    Nos, igen. Látható, hogy 60-70fps-nyi esések vannak (tisztán városban 40...), és az is, hogy egy 5 éves játékot, aminek a nyakunkon van az utódja, teljesen maxon még épphogy akadás nélkül visz el egy mai, igencsak felső kategóriás konfig(most néztem, a hardvereid azért nem gyenge darabok). De mint tudjuk, gta4-ben a 30fps alatti érték már akad. Legalábbis egyáltalán nem folyamatos. Ha ehhez hozzávesszük, hogy lehet, hogy a legdurvább fps eséseket generáló helyeket nem is érintetted(majd írok egy párat), akkor még vicces is(viccesen sz*rul optimalizált). Ja, és ha erre rányomsz egy VSync-et, veszíthetsz is 1-2-3 fps-t ha jól tudom. 25-nél pedig erősen rezeg a léc.

    Ui.: Plusz ha mindezt multiplayerben csináltad volna, levonhattál volna belőle 10-et mindenhonnan, amikor mennek veled még 10-en. Tehát akadt volna, keményen. Single-ben jobban fut a játék sokkal.

    Még valami, a teszt(beállítások->benchmark) eredményeket teljesen felesleges nézni, illetve ha az átlagos fps-t megfelezitek, akkor kapjátok meg a tényleges átlagosat, talán. Megjelenése óta játszok konzolon, PC-n, laptopon folyamatosan a GTa 4-el, nagyon kiismertem már. De nem tudom letenni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák