Új hozzászólás Aktív témák

  • Pubszon

    veterán

    válasz Ice!? #2221 üzenetére

    Én se multiztam még soha GTA-n, ezért én is nagyon várom. :K

    A különféle játékmódok nevei:
    A kiemeltek a Kooperatív módok.

    * 1. Hangman's NOOSE
    * 2. Car Jack City
    * 3. Bomb da Base
    * 4. Bomb da Base II
    * 5. Mafia Work
    * 6. Team Mafia Work
    * 7. Deathmatch
    * 8. Team Deathmatch
    * 9. Turf War
    * 10. Cops N Crooks
    * 11. Race
    * 12. GTA Race
    * 13. Deal Breaker
    * 14. Free Mode
    * 15. Car Jack City

    # A Race és a GTA Race játékmódokban a szervert indító játékos dönti el, hogy hány körös legyen az adott verseny. A játékosok lőhetik egymást, és molotov koktélt dobálhatnak a másikra, vagy akár el is lophatják ellenfelük járművét.
    # A Deatmatch és Team Deatmach módokban a szervert indító játékos döntheti el a járókelők számát, a forgalom intenzitását, a rendőrség "érzékenységét", és a használható fegyverek típusait.
    # A Cops N Crooks játékmódban két csapat mérkőzik meg egymással. A rendőrség, és a bűnözők. A rend őrei a GPS-ük segítségével követhetik a másik csapat játékosait, míg a bűnözők természetesen nem.
    # A Mafia Work és Team Mafia Work módokban a játékosoknak egy bizonyos Kenny Petrovic által kiszabott munkát kell elvégezniük még a többi játékos előtt.
    # Az MP mód béli térkép ugyanaz lesz, mint amit egyjátékos módban is megismerhetünk majd.
    # Az egyik SP misszió esetén lehetőségünk lesz kooperatívan játszani barátainkal. Ez a küldetés a "Hangman's NOOSE" nevet viseli.

    Bővebb info itt.

    [ Szerkesztve ]

    ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

Új hozzászólás Aktív témák