Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xalderon

    tag

    válasz reelc #538 üzenetére

    A szintlepeskor kapott pontok kiosztasa eddig nem okozott gondot, mivel a kieget megelozoen par pont kivetelevel minden kapott pontot a Physique-re volt javasolt osztani. Ez lehet, hogy valtozott a kieggel, nem tudom.

    Szamomra az nem vilagos, hogy milyen statokat keressek egy item-en. Ha egy adott inventory slot-ra van 2 vagy tobb item-em, akkor el tudjam donteni, hogy melyik kozuluk a (leg)jobb. Gondolom ezek nagyban fuggenek adott build-tol is.

    Diablo 3-ban lehet tudni, hogy adott inventory slot-ba tartozo item-en milyen statok szamitanak a legjobbnak, ill. hogy adott slot-ba tartozo item a vedelmet, a sebzest, vagy mindkettot hivatott szolgalni. Pl. a gyuruk es a kesztyu dps item-ek, ezek akkor a legjobbak, ha a megfelelo, dps-t novelo statokkal vannak ellatva. Ezeket az infokat ismerve konnnyu volt oltozkodni, mert tudtad, hogy adott inventory slot-ra milyen statokkal rendelkezo item lenne a jo.

    Ebben a jatekban nem ismerem, hogy egy adott stat milyen mertekben jarul hozza a karakter vedelmehez,sebzesehez, stb., ill. nem ismerem a statok kozotti osszefuggeseket, ezert nem tudom megitelni, hogy ket stat kozul melyikkel jarok jobban. Ezert lenne jo valami guideline.

    Koszonom a linket, mar raneztem, es szamomra valoban hasznos dolgokat irnak. Mivel korabban az end game-et nem nagyon "eroltettem", ezert nincs is nagyon normalis gear-em az uj karakternek, foleg csak kekek, ezert barmennyire is vonzonak tunik egyik-masik build, lehet hogy az egyik javasolt starter buildet fogom kiprobalni elsokent.

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    válasz reelc #538 üzenetére

    A linkelt tippeknek itt van a bővebb változata, és hsz-ek hozzá, itt meg a folytatása.

Új hozzászólás Aktív témák