Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FehérHolló

    veterán

    válasz Nandi88 #3328 üzenetére

    Még eléggé zöldfülű vagyok a játékban. Titan Questen és az összes diablon azért túl vagyok összes nehézségi fokon, és veteránon sem túl nehéz most még a GD normal. (54-es szint, act 4 vége felé.)
    Van egy egyelőre tiszta nightblade-em, amit cold+pierce+poison(+bleed) vonalon fejlesztek critical hitre gyúrva, és erősen elgondolkodtam a Murmuron. Csak az a bökkenő, hogy eddig 0 kék pontom van a csillagokban, és tök elégedett vagyok a mostani összeállítással: Falcon, Fox, CotD, Assassin's Blade, Crane. Előbbi kettő kell a CotD-hez (róka bleedje meg kiegészíti a skilleket), utóbbi kettőt meg a Scales of Ulcama-hoz szánnám. Nagyon rossz irányba megy? :)
    Meg gondolkodom valami olyan második kaszton, ami kevés ponttal sok passzív resistet és/vagy lifesteal-t tud adni. Van esetleg valami ajánlásotok?

    Közben meg a tankoló asszonnyal húzok egy glass-cannon arcanistot (cold+lightning), most 36-os. Sokkal gyorsabban megy vele a játék, mint a nightblade-del (szintúgy veteránon). Vagy jobban fekszik, vagy nem túl jó a multis nehézségnövekedés.

    [ Szerkesztve ]

    Skynet is real. It's called Google.

Új hozzászólás Aktív témák