Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Har_melin #3027 üzenetére

    Igazad van.

    Nálam a mule karik nevei pl. Szet 1, Szet 2, Szet 3 (kékek szint szerint, majd lilák szint szerint. Szóval lvl94-es lila biztosan nincs szet egyesnél), Lila, Dupla (pár jobb cuccból másodpéldány, hátha kell valakinek), Kék. Ilyesmi.
    A szetek a Grimtools alapján voltak sorba szedve, de ugye mióta berendeztem jöttek új szetek, azokat a Szet 3 végére tettem.
    Emellett Excelben vezetem (a Grimtools alapján) milyen receptjeim vannak, és milyen szetjeim vannak (ebből megvan-e a kraftolható). Igaz erősen frissíteni kellene. :)

    Tudom nem ez a legésszerűbb megoldás, de azelőtt alakítottam ki, mielőtt elkezdtem használni a GDIA-t és ezért csak nem double rare zöldeket és fölösleges kékeket tettem bele.
    Most az az előnye, hogy nem kell többet foglalkoznom a GDIAval. :)

    Azt még tudnod kell, hogy a lvl1-es karinak át szoktam adni a Lokarr szetet (meg a pár hónappal ezelőtt jött XP-s gyűrűket, kezdő fegyvert, mozgásos augmentációkat, XP italokat, mandateket, stb.), de úgy szerettem játszani, hogy a későbbi fegyvereket, ékszereket, az olyan ruházatot amit be lehet tenni Lokarr mellé azt mind az aktuális kari lootolta magának.
    Így jól haladtam, de megmaradt az öröm is, amikor valami jó cuccot lootolam magamnak. :)
    Aztán néha a kék cuccokat összevetettem a kék karival, a lilákat a lila mule karival, majd mehetett sok dynamitos cuccrobbantás nyersanyagért. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák