Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz DioRobber #337 üzenetére

    Szia!

    Akkor a D3-at felejtsd is el, itt küzdeni kell, nincs smart lottal összeszedett pár nap alatti fullos gear, ami után már csak a gear minőségi upgradje, ill. a Paragon hajkurászása marad. :D
    Inkább a Diablo 2 - Titan Quest vonalon mozog a játék.

    (#338) Peace írását kiegészíteném kicsit:
    A topikban nincs 1. hsz, de a (#259)-es hszemtől próbáltam úgy írni, hogy a játékkal ismerkedőknek is hasznos legyen, csináltam sok linket is. Bocs, most nincs energiám újra összeszedni őket. De kérdezz nyugodtan.

    A Build Compendiumban nézz szét. Általában leírják a skillezési sorrendet, ill. a Devotion pontok elosztásának a sorrendjét is. A geared olyan lesz, amilyen, figyelni kell a resistekre, ill. a skilljeid milyen támadási fajtát (pl. cold) használnak, olyan cuccokat érdemes összeszedni ami ezzel összhangban van. Nagyon hasznosak a +1 skillt adó cuccok is.

    Amúgy az első karim pont Blademaster volt, lvl74-en pihen régóta. Majd át kell variálnom a buildjét, mert azóta sok patch volt, buffok-nerfek, ami kell. :)

    Nekem sokkal jobban tetszik ez a játék a Diablo 3-nál. Rengeteg időt öltem abba is. Amit nem bántam meg, de jó volt visszatérni a D2-TQ vonulathoz (a kari-tárgy ill. tulajdonság req. levels, rengeteg gyűjthető cucc, stb.).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák