Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    nagyúr

    Sziasztok!

    Nagyon vártam ezt a részt de csalódott vagyok. Az egyet rongyosra játszottuk de ez hát őőőőőő. Miért rontották így le?

    A grafika gyakorlatilag High-on és Ultrán, ugyanúgy ahogy Dirt2/Dirt3 minimális különbséget mutat. 1080p 4xMSAA. Highon 2x annyi a minimum fps (min: 66 fps, max: 105).. Beleraktak pár értelmetlen és szinte láthatatlan effektet megint. Kb a kontraszton kívül semmi látványos különbség nincs.

    Törés és fizika jobb volt sokkal az egyben, ebben odakúrtam a kocsit többször rendesen és vígan nyertem Hardon. Az egyben Hardon váltóval azért nehezebb volt, és ha odacsaptad a kocsit, lehet hogy restart volt a vége egyből. Visszajátszást nem használom azt a nyomiknak rakták a játékokba.
    Van benne potenciál, k*rva jó játékot csinálhattak volna belőle, így csak 10/6,5.

    2-3-4 ezer Ft-ért jó vétel, mert van benne split-screen és a Codemasters a mai konzolnyomi középszintet simán hozta. Kb mint a Dirt3.

    Ami pozitív: mocsok jókat drifteltem a balanced és drift autókkal :D Az elején a Nissan Silvia igazán jó kis driftautó volt. Csak még az egyben ha drifteltél sokszor hátrányba kerültél a gyorsan elforduló autókkal szemben, addig itt driftelve előzöl kb bármilyen ívről érkezve :S

    Nem szimulátor, de nem kellett volna ennyire lebutítani NFS szintre.
    Mondjuk megértem hogy miért ilyen a játék. Konzolon ez köll a népnek. Cserébe még csúnyát is kapnak! Kis butusok :)

    [ Szerkesztve ]

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Új hozzászólás Aktív témák