Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anytime

    őstag

    Sziasztok!

    Szakmailag teljesen ismeretlen területre tévedtem.

    Az egyik családtagom részére szeretnék vásárolni egy GoPro-t, de elég elveszettnek érzem magam a témához, igazándiból ott tartok, hogy átböngésztem a gyártó oldalát, kínálat ezerrel, még több egyéb haszontalan oldalt is megnéztem, majd éreztem, hogy jönnöm kell és kérdeznem kell.

    Elolvastam a az összefoglalót és őszintén mondom, bíztam kicsit abban, hogy az elején találok olyan segítséget, mint más topicoc elején, ahol ha a fogalmatlan user megválaszolja az első körös kérdéseket, akkor a hozzáértők már tudják, hogy kivel - mivel állnak szemben.

    No, ilyet nem találtam, ezért kérdezem, miként tudnátok segíteni nekem? Nyilván, ha összefoglalom azt, hogy mire kellene, milyen igényt kellene kielégítenie a megajándékozott felé, az biztosan előbbre vinne?

    Van Magyarországon olyan disztribútor aki kizárólagosan ezzel a termékkel foglalkozik, megvásárolható nála, vagy csak kinti rendelés jöhet szóba, azt célszerű alkalmazni? Esetleg honlapja ahol lehet tájékozódni?

    Elsőre csak ennyi, de nagyon köszönöm, ha el tudunk indulni ezen az úton.

    Köszönöm, üdv:
    A

  • anytime

    őstag

    válasz K53TA #2124 üzenetére

    Mind a kettőtöknek köszönöm a választ!!
    Nagyon hasznos lesz. A visszaolvasáson napközben túltettem magam (előbb írtam, mint olvastam - bocsánat). Meggyőzött a 8-as.
    Pont az Általad linkelt Budle ajánlatot néztem és ízlelgettem én is, kezdésnek azt hiszem minden igényt kielégít(het), első körben talán nem kell rohangálnia semmiért.
    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák