Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szpeti40

    addikt

    válasz nightzone #3983 üzenetére

    A csuklós szerintem nincs elég messze ha magadat akarod filmezni.
    Nekem ilyen van: [link]
    Ha véletlen elengeded a goprot, akkor nem kell 30m-t leúsznod érte, hanem felúszik a felszínre. :K
    Szerintem semmi baja nem lesz a sós víztől, nekem Hero 5 van nyaralós kamerának.
    Ha teheted sós víz után mosd le csapvízzel pl zuhany alatt.

    Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

  • twine

    addikt

    válasz nightzone #3983 üzenetére

    Én nagyon "parasztba" nyomtam eddig a nyaralásokon...simán kézből bármiféle tok, vagy kiegészítő nélkül...
    (Ezt a módszert mondjuk gyokerseg lenne ajanlgatnom ,mert tényleg bármikor kifordulhat a kezedbol, aztán kezdhetsz tüdőre gyúrni,hogy utána menj...
    Nekem ez a csuklós megoldás kevésbé tetszik,,valahogy, az az érzésem, hogy baromi kellemetlen a kartartas úszás közben...leginkább az ember szvsz max váll szélességben vagy még nagyobb szögben tartja víz alatt a kezét,ezzel meg szerintem "középre" szem elé kellene tartani folyton...ráadásul "kezet váltani" sem könnyű így víz alatt, míg a botot,csak átveszed egyik kézbol a másikba.

    Én eddig minden ilyen bottol távol tartottam magam ,de a 10-est olyan csomagban vettem amiben volt ez a mini tripod ami egyben szelfibot is, és be kell ismernem a tévedésem...
    Egy ilyen pár centis kis "sz@r" is nagyon hasznos tud lenni mind a vízben ,mind pedig szabadban...

    Bár nem használtam még "csukló mountot",
    a két holmi között én a topictars kis lebegő szelfibot ajánlatát választanám...

    Plusz egy javaslat az édesvízi lemosásra...
    Nem lesz semmi baja a sós víztől...
    Egyébként is ajánlott, és érdemes minden sós csobbanás után délután vagy este a zuhany alatt leobliteni a maszkot, pipát, talpat ,ruhát ,,ééés a gopro-t ;)

Új hozzászólás Aktív témák