Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton

    nagyúr

    válasz StLui #3672 üzenetére

    Én pl. arra is használom, hogy miután behúztam egy adott anyagot gépre, a kártyán gyakran átteszem a videóit a főkönyvátr alá, az esemény neve mappába. Ez a biztonsági másolatom, ne kelljen már 2x vinyóra másolnom. Ha pedig már nem kell az anyag, simán törlöm ezt a mappát. Ha nem írható goproval, akkor most vagy kártya ki, kártyaolvasóba be, gépbe be, elvégez, kártya ki, goproba vissza, VAGY format kártya a goproban, de mi van, ha nem akarok róla mindent törölni, egyenként pedig macerás mert sok rövid fájlom van?

    De mondok mást is. Ha éppen nem túl fontos az anyag és nem másolnám vinyóra, hanem kártyáról vágnék, akkor a Vegas pl. az mp4 mellé hozza hozná létre az sfk fájlokat, amik a hangok waveformja. Na ilyenkor ez se megy ugyebár.

    És még biztos volt haszna, hogy írható a kártya +még más usernél más felhasználása is létezhet..

    Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Új hozzászólás Aktív témák