Új hozzászólás Aktív témák

  • krack

    csendes tag

    válasz zgospel #2476 üzenetére

    És szerinted "szimplán a pályaszabályzat szerint" miért van így? Azontúl/vagy mindamellett:), hogy potenciálisan szétszóródó alkatrész. Talán mert 270-nél olyan légellenállás van.. aztán vagy lehullik, vagy nem, vagy dobál összevissza, vagy dobál összevissza:D Tök mindegy, hogy pálya vagy sem, sportmotoron én még nem láttam ilyet utcán sem (gagyi vs. komoly: I mean, bizonyos kategória/tempó/hasznalat etc. felett sztem nem túl előnyös, sőt:). A sisakokat sem véletlen fejlesztik úgy ahogy, letépi a fejed a szél, sőt már 130-160-tól egy sportnaked-en. Ilyen kategóriánál már kell egy rendes bukó, mert nagyon nem mindegy, s gagyi, mert: 1. nem azért veszek méregdrága könnyített kompozit bukót, hogy aztán visszarakjam azt a súlyt, amit nyer a nyakizom (ami számára ez nagy sebességnél hatványozódik - ha így vágod, biztos tudod, nem kell magyarázni), s 2. ugyanezen nagy sebességeknél ott lifegjen valami összevissza a légáramban, amikor amúgy is betonfalként dobálja a fejed a szél - áramvonal. No way! Tehát mind súly, mind áramvonal/légellenállás tekintetében, ezek összefüggnek ugye, sztem para bizonyos kategória felett. Sztem: mert én még nem próbáltam, de mondom nem is láttam sisakkamerát sportmotorokon, vagy "sport tempózóknál":) Az hogy valaki végigmegy egy pályán így, messze nem egyenlő az úgy kényelmes és jó-val, ergo a mindennapi használattal.

    A rezonancia is rezgés, sztem, de ja, kérdés kinek mi az akciókamera (fogalma). A Hero 7 jó volt sokáig, de csak jórészt:)), ezért még bízok, s ha nem lesz megoldás, csak akkor megyek másfelé, de már erre lett berendezkedve és annyi időm, pénzem el is ment rá, hogy próbálom megfejteni, aztán ha nem, nem.
    Valami baja csak volt, ha cserélték az első Hero 8-at. Ez most a második.

Új hozzászólás Aktív témák