Új hozzászólás Aktív témák

  • trance89

    őstag

    válasz F.E.K.. #70 üzenetére

    Bécsben van a legközelebbi
    1 héttel ezelőttig én is nagyon sokat hezitáltam az active 2 és a gen 5 között, végül nagyon nagyon sok cikk, vélemények, összehasonlítások tanulmányozása után az active 2 mellett döntöttem
    Nem az ár volt a döntő de azért az is lényeges szempont volt, nálunk (szlovákiában) jelenleg csakis az alzában lehet megvenni nem kevés 330 euróért amit azért sokallok érte, az active 2-t 263-ért vettem ugyaninnen lekuponozva
    Még csak próbálgattam (mivel hivatalosan a jézuska hozza) de nagyon szépen jelzi az értesítéseket, viber/sms/gmail-t próbáltam, mindre simán válaszolni is lehet
    Ha nem tart az ember igényt a sok külső app-ra akkor nagyon erősen ajánlott ez a Tizen
    Vajsima a rendszer, szinte alig van gondolkodás appok megnyitásakor, ugyanerről számolnak be tömegek a wear os-al ellentétben ahol ha nincs 1 giga ram, gyakorlatilag használhatatlanul lassú laggtenger az egész
    Akkuidővel kapcsolatban még nem tudok nyilatkozni de sok visszajelzés alapján átlagban 2x akkora az üzemidő mint a gen5 esetén, eléggé érthető is mivel a google egy már kb 3 éve is elavultnak számító architektúrára épülő SoC-ra épít (4xCortex-A7) a wear os készülékeiben ami meglehetősen érthetetlen, méghozzá 28nm a gyártástechnológia
    Ugyanitt a samu 2xCortex-A53 10nm-en, 768 mega RAM-al vajsima működést biztosít, a fogyasztásról nem is beszélve...
    Wear os-t futtató órával én még várnék egy kicsit, emlegetik a snapdragon wear 3300-at ami már nem kis előrelépést jelenthet az ósdi 3100-hoz képest, jövőre várhatók ezzel az új fossil-ok

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák