Új hozzászólás Aktív témák

  • illjo

    Topikgazda

    válasz #72445440 #440 üzenetére

    Ahogy írtam a p40 pro topikban, ide is ideteszem a különvéleményemet.;
    Kérlek, ne vedd támadásnak.Elismerem a kutatómunkát, amit végeztél és nyilván vannak valós veszélyek, amikkel jó, ha mindenki tisztában van a downgrade ek kapcsán. Viszont ahogy a múltkor is, szerintem összecsúsztak dolgok,amik lehet félreviszik a tényeket. Azt mondod, három embernek is helyre kellett tenni a telefonját és a 121 végű dload os fw t is a veszélyesek közé sorolod. Fogadni mernék nagy tétekben, hogy egyiknél SEM az említett 3 eset közül a 121 végű fw okozott problémát, inkább az, hogy a firmfinderben rossz fw et hivatkoztak be. Pedig a videoban system hacks szótagolva hívja fel a figyelmet a pontos egyeztetésre. Azért is merem ilyen bátran megvédeni a 121 végű, xda oldalon isfent levő fw t, mert nem egy, nem két nem három vagy négy stb embernek segítettem feltenni. És ha fent volt a mók, mindegyik fel tudta frissíteni.a legfrisebb fw re, működésbeli, funkcióbeli problémák nélkül. Biztosvagyok benne, ha lett volna ilyen,jelzik, hiszen folyamatosan kapcsolatban voltam velük.
    “Engedelmeddel, nem elbagatelizálva a veszélyt, én azt mondom.TAPASZTALAT alapján, amit az említett SZÁMOS sikeres mók alapoz meg, hogy a 121 végű dload fw biztonságos.A firmfinderes downgrade nél pedig óvatos legyen nagyon mimdenki.a fw ek kiválasztásánál!"

    [ Szerkesztve ]

    https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák