Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajosnagy17

    senior tag

    Én nem vagyok egy nagy gamer, de időnként egy órát játszani kikapcsolódásként nekem nagyon bejött a Stadia.
    Az első premier után szereztem még kettőt, most már akárhol játszhat a család. TV,monitor, régi laptop szinte mindenhol kifogástalanul működik.

    A másik dolog, ami nekem bejött, hogy egy XBOX áramzabálóhoz képest jószerivel semmit sem fogyaszt.
    2 PC egy XBOX simán megeszik 600wattot óránként. Szerintem csak, ha ezt veszem, szinte a játékot amit megveszek ingyen van számomra.

    Az igaz, hogy nincs annyi játék és az új AAA kategóriás játékok kicsit később jönnek, de azokért amúgy sem fizetnék 20000Ft-ot, inkább várok.

    Kérdeztem a lányom és a fiam is, szerintük teljesen megfelelő a játékélmény.

    Azt is szeretem, ha utazok, akkor egy Chromecast és egy gamepaddal semmi perc alatt kész minden. Szinte bárhol játszhatok.

    A játékok közötti váltás semmi perc alatt megtörténik, nem kell hardware upgradellel foglalkozni, updatedelni a játékokat , minden helyetted megoldanak.

    Ha van egy órám, akkor az alatt én játszani szeretnék és nem azzal tölteni az időm, hogy minden kész legyen, hogy játszani tudják.

    Szerintem egy nagyon jó megoldás, azoknak akik nem profi játékosok és a pénz is limitált.

Új hozzászólás Aktív témák